Odborníci pre vás

Vyberte si z firiem

V NOVÝCH MOKRANCIACH sa nám osvedčili tieto firmy.
Ak potrebujete s niečím pomôcť, môžete ich osloviť.

Medipharm-služby, s.r.o.

Dokončíme vaše bývanie

Firma, ktorá Vám dokončí Váš dom z holodomu až po Vašu predstavu. Firma Medipharm-služby, s.r.o. dokončila minimálne 5 klientom ich bývanie v NOVÝCH MOKRANCIACH po tom, čo kúpili rodinný dom v stave holodomu.

PAINTING 2U.com, s.r.o.

Drevené podlahy - dubové parkety

Firma, ktorá Vám do rodinného domu položí nielen drevenú podlahou, čo vydrží  celý život. Aj v NOVÝCH MOKRANCIACH zrealizovali takú.

PEZA PRO, s.r.o.

Stavebná firma

Keď hľadáte stavebnú firmu s profi prácou osvedčenou nielen v NOVÝCH MOKRANCIACH, ste tu správne. Firma PEZA PRO, s.r.o.  postavila, okrem iného, v NOVÝCH MOKRANCIACH 7 rodinných domov.

Železničné pozemné stavby, s.r.o.

Stavebná firma

Keď hľadáte stavebnú firmu síce s minimálnou reklamou, ale s profi prácou osvedčenou nielen v NOVÝCH MOKRANCIACH, tak ste tu správne. Táto stavebná firma postavila, okrem iného, v NOVÝCH MOKRANCIACH 10 rodinných domov. Momentálne realizujú výstavbu skladov ECHO 1 vo VÝCHODNÝCH MOKRANCIACH.

STAV.BY LUKY, spol s r.o.

Stavebná firma

Keď hľadáte stavebnú firmu s profi prácou osvedčenou nielen v NOVÝCH MOKRANCIACH, tak ste tu správne.

Profirol, s.r.o.

Žalúzie pergoly a iné

Keď hľadáte tú správnu firmu na tienenie s profi prácou, osvedčenou nielen v NOVÝCH MOKRANCIACH, tak ste tu správne. Okrem iného, firma Profirol, s.r.o. realizovala v minulosti, okrem iného v NOVÝCH MOKRANCIACH tienenie na 28 radových rodinných domoch ALFA.

ART.excenter s.r.o.

Projekcia

Keď hľadáte profi projektanta, ktorý bude pozorne načúvať Vašim moderným potrebám, oslovte Ing. Mgr. Art. Jána Porubäna. Osobne pre nás naprojektoval v pozícii generálneho projektanta inžinierske siete v NOVÝCH a VÝCHODNÝCH MOKRANCIACH, radové rodinné domy ALFA a BRAVO, viladomy CHARLIE, dvojdomy DELTA, sklady ECHO a tiež v NOVÝCH MOKRANCIACH rodinný dom pre nášho klienta.

Miroslav Vasilenko EMVE

Oplotenie

Firma, ktorá Vám oplotí všetko čo budete chieť, a nielen vo VÝCHODNÝCH MOKRANCIACH. Niekoľko pozemkov už v minulosti oplotili aj v NOVÝCH MOKRANCIACH.

LAMIR, s.r.o.

Krby, kachle a pece

Firma bratov Račkovcov, ktorá je členom cechu kachliarov a svoju prácu robí ozaj s láskou. Keď chcete zažiť individuálny prístup, na konci ktorého je teplo v dome, neváhajte ich kontaktovať. Nás nesklamali, a preto ich môžeme vrelo odporučiť.