Dvojdom DELTA

Výnimočný moderný dom pre rodinu

od 56.999,- € s DPH

Cena za pozemok s právoplatným stavebným povolením

Rodinný dom pripojený na inžinierske siete

Umiestnenie vybraného rodinného domu

Slovo architekta

Architektonický koncept je založený na horizontálnom rozčlenení objektu v tvaroch, materiáloch a farbách, v časti objektu je dominantný objem 1NP, v časti naopak dominuje objem 2NP. Zrkadlením objektu – jeho hmoty (C1 – C2) je dosiahnutý farebný rytmus, tvarová dynamika a klasicistická harmónia osovej symetrie.

Oba domy sú založené na rovnakom type pôdorysu s jasným členením priestorov na dennú a nočnú časť, denná časť je umiestnená na 1NP, nočná na 2NP. Dispozícia jednotlivých podlaží je prehľadná, na 1NP sa cez zádverie vstupuje do chodby, z ktorej je možné vstúpiť do wc s technickou miestnosťou, schodisko vedúce na 2NP alebo do otvoreného priestoru združujúceho kuchyňu, jedálenský kút a obývaciu izbu , v centre tohto priestoru je umiestnený krb. Veľmi dôležité je aj prepojenie dennej časti s exteriérom, preto je terasa na prízemí umiestnená do kľudovej časti dvora a zelene. Po výstupe schodiskom na 2NP sa dostaneme na chodbu, z ktorej sa vstupuje do dvoch izieb, veľkej kúpelne a spálne. Spálňa má aj balkón, ktorý je zároveň prekrytím terasy na 1NP.

Vizualizácie exteriér

Vizualizácie exteriéru nie sú pre nás len "fotky". Projekt pripravujeme a realiuzjeme tak, že na konci výstavby sa skútočnosť bude na 90% stotožňovať s vizualizáciami. Presne tak, ako sme to zrealizovali pri výstavbe radových domov ALFA v NOVÝCH MOKRANCIACH.